KURUMSAL

Güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulduk.

hero-image

2007’de Aile Koruma ve Destek Merkezi adıyla yola çıktık.

AKDEM, Zeytinburnu halkına güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla 2007’de Aile Koruma ve Destek Merkezi adıyla yola çıkmış, zaman içerisinde bünyesine yeni birimler katarak Zeytinburnu’nun ihtiyacı doğrultusunda gelişmiş ve gelişmeye devam eden sosyal bir merkezdir.

Zeytinburnu’nda ikamet eden her yaş grubuna sosyal, psikolojik, fiziksel açıdan eğitim ve danışmanlık hizmeti veren, çeşitli etkinlik ve çalışmalarla yerel halkı destekleyerek yaşam latitelerinin arttırılmasını amaçlayan, koruyucu, önleyici ve rehabilite edici faaliyetler sürdürmektedir.

32.000+

Kişiye Psikolojik Danışmanlık Hizmeti Verdik

45.600+

Kişi Eğitimlere Katılım Sağladı

30.300+

Kişi Seminerlere Katılım Sağladı

6.700+

Kişiye Evde Bakım Hizmeti Verdik

3.200+

Kişiye Hukuki Danışmanlık Hizmeti Verdik

3.300+

Kişiye Beslenme Danışmanlık Hizmeti Verdik

Vizyon
Vizyon
Zeytinburnu’nda ikamet eden bireylerin daha mutlu olması, güçlü kadın ve güçlü ailelerin oluşmasını hedefleyen bir merkez olmaktır.
Misyon
Misyon
Zeytinburnu’nda ikamet eden her bireye destek sağlayan, dezavantajlı gruplara erişebilen ve yerel halkın yaşam kalitesini yükselten sosyal bir merkez.
Ömer Arısoy
Kadim Anadolu irfanımız ne güzel ifade etmiş; “Düşenin elinden tutmak” diye. Düşenin elinden tutmak, tutup kaldırmak, yürümesine ve hayata devam etmesine yardım etmek, bizim milli hasletlerimizden biridir. Bu milli düsturumuzu son yıllarda genel ve yerel siyasetimizin temeli haline getirdiğimizi milletimiz fark etmiştir.
Devamını Oku...
Ömer Arısoy
Zeytinburnu Belediye Başkanı