AKDEM’in Ramazan Seminerleri Başlıyor

07 Nisan 2022

Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi’nin Ramazan ayı boyunca her hafta düzenleyeceği Ramazan Seminerleri, katılımcılarını bu kutsal ayın havasına uygun olarak huzur dolu manevi bir yolculuğa çıkaracak…

Zeytinburnu Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM)’nde gerçekleşecek Ramazan Seminerleri, katılımcılarını manevi bir yolculuğa çıkaracak. Ramazan ayı boyunca her hafta Perşembe günleri Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan Ramazan Seminerleri, katılımcılarını dini konularda doğru kaynaklar ve uzmanlar sayesinde bilinçlendirmeyi amaçlıyor. 8 Nisan Cuma günü saat 14.00’te Şair Dursun Ali Erzincanlı’nın Şiir ve Naat adlı semineriyle ilki gerçekleşecek olan buluşmaları takiben; 14 Nisan Perşembe saat 14.00’te Yazar Fatih Çıtlak Ramazan Sohbetleri, 21 Nisan Perşembe saat 14.00’te Yazar Nurullah Genç İrfan Sohbetleri ve 28 Nisan Perşembe günü saat 14.00’te Yazar Merve Gülcemal Hanelerde Ramazan semineriyle AKDEM’in konuğu olacak.

BENZER HABERLER

Ömer Arısoy
Kadim Anadolu irfanımız ne güzel ifade etmiş; “Düşenin elinden tutmak” diye. Düşenin elinden tutmak, tutup kaldırmak, yürümesine ve hayata devam etmesine yardım etmek, bizim milli hasletlerimizden biridir. Bu milli düsturumuzu son yıllarda genel ve yerel siyasetimizin temeli haline getirdiğimizi milletimiz fark etmiştir.
Devamını Oku...
Ömer Arısoy
Zeytinburnu Belediye Başkanı